fbpx

טריאתלון ילדים

טריאתלון ילדים

מטרת הקבוצה – להעניק לילדים מסגרת ספורטיבית אתגרית ומגוונת, הטריאתלון מקנה לילדים מיומנות בשלושה ענפי ספורט שונים ,משפר את התפתחות הילד, שיפור היכולת הטכנית של הילד, חוויה ספורטיבית חיובית לילד , פיתוח הכושר הגופני, קואורדינציה, סיבולת אירובית, , גמישות ושיווי משקל. כל זאת לצד פיתוח מיומנויות חברתיות, התמדה, אחריות, השגיות וחיזוק הדימוי העצמי.

יעד הקבוצה- ללמוד את ענף הטריאתלון, ללמוד משמעת התמדה והתנהלות ספורטיבית והגעה ליכולת השתתפות בתחרויות טריאתלון ילדים בארץ

קהל היעד– ילדים בני 8-15 אשר יודעים לשחות  ולרכב על אופניים וברשותם אופניים .

מבנה האימונים – לקבוצה יש שלושה  מפגשים בשבוע ,כל אימון למשך 60 ד', אימון שחיה  אימון ריצה ואימון רכיבה ( לעיתים חלק מהאימונים משולבים)

לוז שבועי

שיטת אימוני טריאתלון  התמדה קשר אישי והדוק עם הספורטאי/ת, מעקב ודוח נוכחות, מעקב תוצאות והמלצות לשיפור. הקבוצה שמה לנגד עיניה את חשיבות ההנאה והסיפוק שכל  ילד יכול להפיק מפעילות הספורט העממי והתחרותי, תוך דגש על מקצועיות בטיחות, הכוונה,  יחס אישי  וחם.

גילאים בילדים יש התפתחות שונה והבדל בין הגילאים השונים, לכן ענף הטריאתלון מחלק את התחרויות לפי קטגוריית גיל, בקבוצה נשתדל לפצל ככל הניתן את הבוגרים מהצעירים.

מיקום אימוני הקבוצה יתקיימו בדגש על בטיחותם של הילדים, את אימוני השחייה נבצע בבריכת קאנטרי ברנע, את אימוני הריצה נבצע במגרש וולדנברג, אימוני רכיבה על אופניים יבוצעו בהתאם לסוג האימון במקומות שיבחרו בעיר  (חניון היכל הספורט, הגן הלאומי אשקלון, מתחם דלילה חדש, אזור תעשיה) ברכיבה  ממושכת וארוכה לא מעגלית יידרש מלווה (הורה מתנדב).

דרישות מקדימות

גילאים:  קטנים 8 עד 11  ,גדולים 12-15 .

מבחני התאמה: כל ילד יעבור מבחן שחיה ומבחן רכיבה בטרם יתחיל .

שחיה : על הילד לדעת לשחות חתירה למרחק רצוף של 50 מטר .

ציוד נדרש בהתחלה משקפת, כובע שחיה בהמשך יומלץ לרכוש ציוד בריכה (סנפירים,פולי,קרש,כפות) חשוב לציין קבוצת טריאתלון אינה בי"ס לשחייה .

אופניים: ציוד נדרש אופניים תקניות בהתאמה לגובה הילד, קסדה, כפפות ,לדעת לרכב באופן עצמאי,  לצורך כיסוי ביטוחי יש להצטייד בנצנץ (אור מהבהב)אחורי .

דרכי התקשרות: רשימה טלפונים של כל ילד והוריו, קבוצת ווטסאפ לילדים בה יועברו מסרים הקשורים לקבוצה (בלבד), קבוצת , תפתח גם קבוצת ווטסאפ להורים לעדכונם .

מדיה :הילדים וההורים יוכלו לראות תמונות סרטונים של האימונים בדף הפייסבוק שיפתח לקבוצה ובאתר האינטרנט  www.dan4run.co.il.

הורים יש לשתף את מנהל הקבוצה בתחושות הילד (שייכות חברתית)בהשתלבותו בקבוצה, בעיות רפואיות במידה ויש /צצות פתאום, אחת לחודש ההורים יקבלו דוח נוכחות מהמאמן ואת מצבו החברתי והספורטיבי .

בדיקה רפואית וביטוח תאונות אישי –ילד במסגרת ביה"ס מבוטח 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע  בכיסוי ביטוחי על כל נזק מלבד כיסוי על נזקי שיניים,  יש למלא עבור הילד טופס הצהרת בריאות תקינה המאפשרת לילד השתתפות בפעילות ספורטיבית מסוג זה  מתאמנים אשר לא יהיו בידם אישור רפואי לא יוכלו להתאמן.

*יש לצרף קישור לנהלים של הקבוצה

 

על מנת להצטרף לקבוצה עליכם למלא את טופס הצהרת בריאות ולשלוח (ניתן בנייד)

רצים עם Dan4Run

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

או חייגו: 052-9469715